e-biletylotnicze.pl
Nagroda Przedsiębiorcy Roku 2004.

  • SkyEurope Airlines, pierwsza nisko-kosztowa i tania linia lotnicza z duma informuje o nagrodzie Przedsiębiorcy Roku 2004 przyznaną przez Austrian Business World Magazine, jaką otrzymał CEO SkyEurope Christian Mandl.

    Nagroda przyznana została 25 listopada 2004 podczas uroczystej gali na kongresie Business World Experience Congress w Wiedniu. Jury uhonorowało Pana Mandla za wielki sukces osiągnięty przez SkyEurope Airlines w ciągu roku. SkyEurope pomiędzy styczniem a październikiem 2004, przewiozło 771 201 pasażerów, co oznaczało wzrost o 587% rok do roku.

    SkyEurope zdołało w ciągu zaledwie 2,5 roku rozrosnąć się z linii lotniczej z jedną baza w Wiedniu / Bratysławie do największego w Europie Środkowej przewoźnika typu low cost operującego flota 13 samolotów z 4 baz w Wiedniu / Bratysławie, Budapeszcie, Warszawie i Krakowie na siatce 35 połączeń do 19 destynacji w 12 krajach..

    Jestem zaszczycony przyznaniem mi nagrody przedsiębiorcy Roku 2004 przez Austrian Business World Magazine. To uznanie dedykuje całemu zespołowi SkyEurope który pozwolił mi i Alainowi Skowronkowi zamienić szansę biznesową na rzeczywisty sukces. powiedział Christian Mandl, CEO SkyEurope Airlines