e-biletylotnicze.pl
SkyEurope pierwszą linią lotniczą w Europie Środkowej znoszącą dopłatę paliwową

  • SkyEurope Airlines, tania, nisko-kosztowa linia lotnicza w Europie Środkowej znosi dopłatę paliwową i wszystkie dodatkowe opłaty pasażerskie czy rezerwacyjne, gdyż od dzisiaj wliczone będą one w najniższą taryfę. Jedyną dopłatą do taryfy biletowej będzie opłata pasażerska netto i podatek ( tam gdzie jest on nakładany przez kraj wylotu).

    Opłaty lotniskowe stosowane przez SkyEurope stanową jedynie ułamek tego, co pasażer będzie musiał zapłacić u innych przewoźników, pobierających dodatkowe i ukryte opłaty, dlatego też pasażerowie powinni porównywać nie tylko cenę reklamowaną, ale cenę całości biletu. Nowy model wyceny SkyEurope obniży ceny biletów i umożliwi większej liczbie osób niedrogie podróże samolotem.

    "Ta inicjatywa SkyEurope, aby stać się jeszcze tańszym przewoźnikiem, prowadzi do pełniejszej demokratyzacji podróży lotniczych w Europie Środkowej", powiedział Christian Mandl, CEO SkyEurope Airlines. "Z dzisiaj wprowadzonymi nowymi stawkami i opłatami, SkyEurope po raz kolejny pokazuje przejrzystość swojej polityki i najniższe ceny."

    W przeciwieństwie do innych przewoźników nisko-kosztowych SkyEurope korzysta z najdogodniejszych lotnisk, dzięki czemu pasażer nie musi płacić wysokich cen za pociąg, autobus czy taksówkę, aby dostać się do centrum miasta z drugorzędnych lotnisk znajdujących się z reguły daleko od centrum.

    Bilety na wszystkie loty dostępne są od 19 PLN, w jedną stronę, bez opłat lotniskowych i podatków.