e-biletylotnicze.pl
SkyEurope marką CoolBrand Polska 2006!

  • Coolbrand oznacza styl, innowacyjność, oryginalność, wyjątkowość

    SkyEurope Airlines, tania, nisko-kosztowa linia lotnicza w Europie Środkowej wybrana została przez trendsetterów w Polsce marką CoolBrand.

    CoolBrand jest częścią europejskiego programu, który ma na celu opisanie preferencji konsumenckich, który połączony jest z projektem Superbrands. SkyEurope z duma ogłasza, iż wybrane zostało “Superbrand” na Węgrzech i na Słowacji w poprzednich latach, a teraz marka SkyEurope rozpoznana została również w Polsce.

    “W ubiegłym roku SkyEurope uhonorowane zostało Effie, co udowodniło, iż nasza stratega marketingowa i jej implementacja uznane zostały przez ekspertów z dziedziny reklamy.” Powiedział Ralph Preclik, Chief Product Officer SkyEurope Airlines. “W tym roku otrzymaliśmy nagrodę CoolBrand, która jasno pokazuje, że nasza marka doceniona została również przez specjalistów z mediów i trendsetterów w Polsce.”, dodał Preclik

    SkyEurope rozpoczęło operacje lotnicze w Polsce w 2004 otwierając bazy w Warszawie i Krakowie. W przeciągu niespełna dwóch lat SkyEurope stało się jednym z największych przewoźników w Polsce. Na sezon lato 2006 SkyEurope uruchomiło 7 nowych połączeń z Krakowa.