e-biletylotnicze.pl
SkyEurope osiąga poziom 3 milionów przewiezionych pasażerów!!!

 • SkyEurope Airlines, tania, nisko-kosztowa linia lotnicza w Europie Środkowej i Wschodniej osiągnęła niedawno poziom 3 milionów przewiezionych pasażerów wzmacniając swoją pozycję największego taniego, nisko-kosztowego przewoźnika w Europie Centralnej.

  Zaledwie 5 miesięcy po przewiezieniu dwu-milionowego pasażera w Warszawie w lipcu 2005 SkyEurope z dumą ogłasza osiągnięcie historycznego poziomu 3 milionów pasażerów w ostatnich dniach grudnia 2005

  Rok 2005 charakteryzował się ciągłym, znaczącym wzrostem SkyEurope a także wieloma innowacjami i osiągnięciami.

  W porównaniu do 2004, SkyEurope niemal podwoiło liczbę przewiezionych pasażerów w 2005 (+94%).

  SkyEurope uruchomiło również nowe usługi on-line na swoim portalu skyeurope.com takie jak SkyHotel, SkyCar Rental oraz SkyTravel Insurance udostępniając swoim klientom najlepsze z dostępnych produktów i usług.

  SkyDelights, obszerna oferta produktów dostępnych na pokładach, zawierająca gorące i zimne przekąski, różnorodność napojów a także perfumy i podarunki.

  W maju 2005 SkyEurope podpisało zamówienie na do 32 nowych samolotów, Boeing 737 700 NG, których dostarczenie rozpocznie się w marcu 2006.
  Na koniec sierpnia 2005 SkyEurope zanotowało najlepsze w historii miesięczne dane przewozowe oraz load factor.

  27 września, SkyEurope stało się pierwszym i jedynym przewoźnikiem w Europie Środkowej i Wschodniej notowanym na giełdach w Wiedniu i Warszawie.

  Następujące prestiżowe nagrody przyznane zostały SkyEurope w 2005:
  Linia Lotnicza Roku 2005 w Austrii
  Przedsiębiorstwo Roku 2005 na Węgrzech
  Nagroda Superbrands na Węgrzech
  Nagroda Bronzowe Effie w Polsce.

  Od początku działalności SkyEurope Airlines przewiozło w sumie 3 025 855 pasażerów i obecnie operuje flotą 15 samolotów na siatce 64 połączeń, do 38 miast europejskich w19 krajach.