e-biletylotnicze.pl
Święta i karnawał z Austrian Airlines

 • Jeśli szukasz atrakcyjnej oferty spędzenia Świąt i karnawału, to Austrian Airlines przygotował właśnie coś dla Ciebie.

  Już od dzisiaj we wszystkich biurach podróży na terenie całego kraju oraz we wszystkich punktach sprzedaży Grupy Austrian Airlines można skorzystać z kolejnej, bogatej promocji cenowej.

  W ostatnim czasie Grupa Austrian Airlines szczególnie dba o swoich obecnych, jak i potencjalnych klientów, proponując im coraz więcej możliwości poznania tajemnic Europy. Kolejna promocja oferuje nam poznanie 18 największych, a co za tym idzie najciekawszych europejskich miast. Grudzień, styczeń, jak i również połowa lutego może upłynąć nam w towarzystwie Austrian Airlines. Dzięki tak bogatej ofercie Austrian Airlines nasze odległe marzenia zaczną bardzo szybko przybierać realnych barw.

  W bieżącej ofercie znalazły się stolice krajów europejskich, takie jak: Amsterdam, Belgrad, Bruksela, Budapeszt, Bukareszt, Helsinki, Kopenhaga, Londyn, Lizbona, Paryż, Oslo, Sofia, Sztokholm i Zagrzeb. Ponadto dzięki austriackim liniom lotniczym do połowy lutego można odwiedzać także takie miasta, jak: Hanower, Larnaka, Lyon i Stuttgart.

  Loty będą organizowane z Warszawy i Krakowa poprzez nowoczesny port przesiadkowy w Wiedniu.

  Ceny promocyjne biletów będą dostępne już od 455 PLN (w obie strony, bez opłat dodatkowych i podatków). Dzieci od 2 do 12 lat płacą tylko 67% taryfy i opłat za zmianę rezerwacji. Natomiast za dzieci do 2 lat rodzice zapłacą 10% taryfy i opłat za zmianę rezerwacji.

  „To kolejna propozycja austriackich linii lotniczych, którą mamy przyjemność przedstawić turystom rozpoczynającym swą podróż z Polski. Pragniemy zainteresować nią tych wszystkich, którzy okres świąteczny i bożonarodzeniowy pragną spędzić w przepięknych krajach europejskich rozkrocznie przyciągających rzeszę turystów z całego świata. Mamy nadzieję, że ten niezwykły czas spędzą Państwo przyjemnie, rozpoczynając swą podróż z Austrian Airlines”. - mówi Agnieszka Dąbrowska, Dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Grupy Austrian Airlines.