e-biletylotnicze.pl
SkyEurope otwiera bezpośrednie połączenie z Poznania do Amsterdamu!

 • SkyEurope Airlines, nisko-kosztowa, tania linia lotnicza w Europie Środkowej znacząco wzmacnia swoją pozycję w Europie Centralnej rozwijając swoją siatkę połączeń.

  Po raz pierwszy SkyEurope uruchomi bezpośrednie połączenie z Poznania do Europy Zachodniej.

  Od 27 marca 2006 SkyEurope doda kolejną trasę z Polski oferując po raz pierwszy bezpośrednie połączenie z zachodniej części Polski – z Poznania. Nowa trasa obsługiwana będzie 3 razy w tygodniu w poniedziałki, środy i piątki oferując tanie połączenia do Amsterdamu z Poznania.

  SkyEurope rozpoczęło operacje lotnicze w Europie Środkowej w 2002 roku uruchamiając połączenia z Bratysławy do Londynu i Paryża, wkrótce stając się największym tanim przewoźnikiem w Europie Środkowej i Wschodniej.

  Obecnie SkyEurope prowadzi działania na siatce połączeń składającej się z 54 tras z Europy Centralnej do najważniejszych miast europejskich.

  Podkreślając ogromne znaczenie tej trasy, SkyEurope Airlines zdecydowało obsługiwać tą trasę pierwszym z zamówionych samolotów Boeingów 737-700 Next Generation, który dostarczony zostanie w marcu 2006. Nowy samolot zapewni nowy standard komfortu wszystkim pasażerom podróżującym do i z Poznania, umacniając SkyEurope na pozycji lidera na polskim rynku