e-biletylotnicze.pl
SkyEurope Airlines otrzymuje nagrodę Linia Lotnicza Roku 2005!

  • SkyEurope Airlines, tania, nisko-kosztowa linia lotnicza w Europie Środkowej z dumą ogłasza, iż otrzymała nagrodę „Linia Lotnicza Roku 2005” przyznaną przez Austrian Business World Magazine.    Nagroda przyznana została 17 listopada podczas uroczystej gali w Business World Experience Congress w Wiedniu. Jury uhonorowało SkyEurope za wspaniałe osiągnięcia, których dokonała linia lotnicza w tym roku. Wyszczególniono fantastyczny wzrost w roku 2005, zwiększające się zaangażowanie na rynku austriackim, poprzez uruchomienie połączeń z Salzburga i Insbrucka do najciekawszych miast w Europie, rozwój w kierunku wschodnim, poprzez uruchomienie połączeń do Bukaresztu i Sofii a także zakończone olbrzymim sukcesem wejście na giełdy w Warszawie i Wiedniu 27 września 2005, które zakończyło się pozyskaniem 60 milionów Euro nowego kapitału.

    Gerhard Fürnkranz, redaktor Business World Magazine przekazał wyrazy uznania na ręce Ralpha Preclika, zajmującego stanowisko Chief Product Officer w SkyEurope Airlines.

    „To dla mnie olbrzymi zaszczyt móc przyjąć nagrodę „Linia Lotnicza Roku 2005”. Nagroda ta, to zasługa wszystkich członków zespołu składającego się na SkyEurope, którzy pozwolili nam osiągnąć w tym roku rezultaty lepsze od zakładanych. Jest to dla nas zarówno wyzwanie i motywacja, aby kontynuować nasz sukces z tą samą siła i determinacją.”, powiedział Ralph Preclik, Chief Product Officer oraz Country Manager na rynek austriacki.