e-biletylotnicze.pl
SkyEurope podpisało porozumienie z Leisure Cargo!

 • SkyEurope Airlines, wiodąca tania, nisko-kosztowa linia lotnicza w Europie Środkowej podpisała porozumienie o współpracy z Leisure Cargo, wiodącą europejską firmą zarządzającą cargo, z bazą w Düsseldorf, w Niemczech.

  Na podstawie tego porozumienia SkyEurope odstąpi dedykowaną powierzchnię cargo na swoich lotach rozkładowych Leisure Cargo, przejmując w ten sposób rolę przewoźnika frachtu. Całkowite zarządzanie, marketing oraz sprzedaż cargo realizowane będzie przez Leisure Cargo.

  SkyEurope Airlines posiadając rozbudowaną siatkę połączeń pomiędzy ważnymi miastami w Europie i bazami w Bratysławie, Budapeszcie, Krakowie i Warszawie umożliwia łatwe połączenie dla biznesu i transportu cargo, które Leisure Cargo będzie mogło przedstawić w swojej ofercie.

  Rozwój gospodarki Słowacji i innych państw należących do UE spowodowały wzrost popytu na transport cargo, zwłaszcza na przesyłkę ekspresową, dostarczanie części zamiennych dla sektora przemysłowego oraz przesyłkę dóbr elektronicznych.

  Partner SkyEurope - Leisure Cargo - specjalizuje się w sprzedaży i marketingu cargo wśród przewoźników skoncentrowanych na przewozach turystycznych i jest jedynym przedstawicielem (GSA) na świecie tego segmentu rynku.

  "Nasze porozumienie o współpracę z Leisure Cargo pozwoli na otworzenie nowych tras dla segmentu przewozów cargo, dzięki bezpośrednim połączeniom z europejskich metropolii do krajów Europy Środkowej, które można określić jako "tygrysy gospodarcze" w Europie. Dzięki nowej działalności cargo nie tylko powiększamy portfolio oferowanych produktów, ale również generujemy bardzo ważne źródło przychodów dodatkowych." Powiedział Christian Mandl, CEO SkyEurope.

  SkyEurope Airlines stał się wiodącą, wielo-bazową tanią linią lotniczą w Europie Środkowej zaledwie w ciągu kilku lat, od rozpoczęcia prowadzenia działalności rozkładowej w 2002 roku. Dzisiaj SkyEurope prowadzi operacje 15 samolotami na 52 trasach do 28 destynacji w 16 krajach.